زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.

تلگرام را هک کنید,یک میلیارد تومان جاییزه بگیرید!!

تلگرام چند ساله است ؟
نسخه ابتدایی تلگرام ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ آنهم فقط برای IOS اپل معرفی شده است , اما نسخه اصلی تلگرام تقریبا ۳ ماه بعد در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۲ معرفی شده است .

 

چه کسی تلگرام را درست کرده است ؟

تلگرام توسط برادران Durov توسعه پیدا کرده است , طبق اطلاعات سایت رسمی تلگرام یکی از برادران به نام Pavel هزینه های جاری تلگرام را تامین میکند .

Pavel Durov

پاول اکنون ۳۲ سال دارد قبل از تلگرام شبکه اجتماعی VK (بزرگترین شبکه اجتماعی در اروپا) را توسعه داده است ارزش دارایی های Pavel در سال ۱۳۹۵ بیش از ۶۰۰ میلیون دلار (۱٫۸۰۰ میلیارد تومان ) است .

 

برادر بزرگتر که در واقع مغز متفکر تلگرام است Nikolai نام دارد .

Nikolai
نیکولای اکنون ۳۵ ساله است , وی نیز قبل از تلگرام به همراه برادرش شبکه اجتماعی VK را توسعه داده است , اما آنگونه که سایت رسمی تلگرام گفته است , ایده Nikolai باعث به وجود آمدن تلگرام شده است , وی روشی را ابداع کرده است که تلگرام را امن و سریع میکند , اگر فیلم دزدان دریایی را دیده باشید , به یاد دارید که در آن فیلم نقشه گنج را تکه تکه کردن و هر فرد قسمتی از نقشه را در اختیار داشت ,تلگرام هم به همین گونه است بعد از اینکه پیام های شما بصورت کد درآمد در چندین سرور در سراسر جهان ذخیره می شوند و حتی اگر کسی موفق شود تلگرام را هک کند نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد .

نیکولای و تلگرام مدعی هستند که این روش بسیار امن است , جالب است بدانید تلگرام Open Source است یعنی این سرویس بصورت کُد باز نوشته شده است و برنامه نویسان دیگر میتوانند تلگرام را توسعه دهند یا از امن بودن آن مطمئن شوند , این همه ی داستان نیست ,اگر کسی بتواند تلگرام را هک کند ۱ میلیارد تومان جاییزه نقدی دریافت می کند . جالب است که بدانید این جاییزه برای ۳ سال است که دست نخورده باقیمانده زیرا کسی نتوانسته امنیت تلگرام را زیر سوال ببرد .

 

بیشتر از این امنیت میخواهید ؟
تلگرام سرویس Secret Chat را دقیقا برای شما توسعه داده است , قبل از این گفتیم که اطلاعات شما بصورت معمول کد گذاری می شود و بصورت تکه تکه در چندین سرور ذخیره می شود . اما در Secret Chat دیگر خبری از ذخیره اطلاعات نیست , همه چیز تنها در گوشی شما و فردی که برایش پیام میگذارید قرار دارد و مهم تر از این اطلاعات شما بصورت اختصاصی کد بندی میشود .

 

 

تلگرام از کجا پول در می آورد ؟

سایت رسمی تلگرام نوشته است “ما اعتقاد داریم ارسال پیام امن و سریع باید ۱۰۰ درصد رایگان باشد” و مانیز به اندازه کافی پول برای اداره تلگرام داریم, شما میتوانید این حرف را قبول یا رد کنید ,به هرحال این چزی است که سایت رسمی تلگرام گفته است.اما نسخه رقیب تلگرام یعنی Whatsapp رایگان نیست ,که البته توسط فیس بوک خریداری شده شاید به زودی تلگرام هم با قیمت بالایی به فیس بوک فروخته شود .

 

تا اینجای کار متوجه شدیم که تلگرام امنیت بالایی دارد و هک نمی شود , اما اگر به سایت پلیس فتا مراجعه کنید می بینید که بسیاری از کاربران ایرانی به اشتباه خودشان درون چاه افتاده اند , در قسمت بعدی یاد میگیریم که چگونه در تلگرام امن بمانیم و به کسی اجازه ندهیم از اطلاعات ما سوء استفاده کند

 

 

قسمت بعدی سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵در وب سایت رسمی آکادمی بادیگارد ایبو

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما
آخرین دوره آموزشی بادیگارد دیپلماتیک سال 1395
ظرفیت باقیمانده 3 نفر
آخرین دوره آموزشی با شهریه 800 دلاری
10005574
1
را به
عدد
پـــیامـــــک کنـــــــــید

شما هم میتوانید در این دوره همراه ما باشید
عضویت رایگان در انجمن بادیگارد IBO
اطلاع از آخرین دوره های آموزشی بادیگاردی و مشاوره رایگان
عضویت در خبرنامه آکادمی بادیگارد ایبو تنها با ارسال عدد 1 به شماره
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما

10005574

دریافت رایگان بسته آموزشی بادیگارد
دانلود رایگان کتاب آموزش بادیگارد
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما

جهت دانلود عدد 1 را به 10005574 پیامک نمایید

کانال رسمی آکادمی IBO در تلگرام
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما
هر هفته یک محصول آموزشی با تخفیف 60 درصد
مقالات آموزشی رایگان ویژه اعضا
اطلاع از دوره های آموزشی و اخبار آکادمی
ibobodyguards@
Telegram.me/ibobodyguards