زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.

چهار نکته سفر هوایی در ایران

چهار نکته در رابطه با سفرهوایی در ایران

✈️ اولین نکته در انتخاب شرکت هوایی مناسب است، بعضی از شرکت های هواپیمایی در ایران به داشتن تاخیر و همینطور نداشتن سرویس مناسب شناخته شده اند، پیشنهاد ما هواپیمایی ماهان یا ایران ایر است.

شرکت هواپیمایی ماهان و ایران ایر به تازگی علاوه بر کلاس اقتصادی (economy) کلاس  (business class) را نیز به خدمات خود اضافه نموده اند که میتواند انتخاب مناسبی برای خدمات تشریفاتی و حفاظتی باشد، اما همواره این نکته را در نظر داشته باشید که gate های خروجی کلاس اقتصادی و بیزینس در بیشتر موارد مجزا می باشد، یعنی اگر تنها برای فرد مدیر بلیط بیزینس تهیه شود به احتمال زیاد مدیر تا پایان سفر تنها خواهد ماند، که از نظر امنیتی صحیح نیست.


✈️نکته دوم: متاسفانه شرکت های ایرانی به هیچ عنوان خدمات مناسبی در زمینه حمل بار ارائه نمی دهند، و بسیار معمول است که وسایل شما را به اشتباه به یک مقصد دیگر ارسال نمایند، همچنین در زمان تحویل بار در فرودگاه مقصد ممکن است که تحویل بار با تاخیر همراه شود، که این موضوع می تواند برای شخص مدیر آزار دهند شود.

اگر از نظر نیروی انسانی این امکان مهیا است می توانید یک نفر را مسئول بار قراردهید (منظور حمل بار نیست) این فرد وظیفه تحویل دادن و تحویل گرفتن بار و تجهیزات و همینطور نظارت بر تحویل سریع و به موقع را برعهده دارد. در صورت تاخیر در تحویل بار یا مشکلات مشابه در این صورت تنها یک نفر درگیر خواهد بود نه کل گروه حفاظت.

✈️نکته سوم : انتخاب صندلی مناسب است، در زمان دریافت کارت پرواز می بایست از مسئول کانتر درخواست نمایید که شرایط ویژه شمارا در نظر گرفته و صندلی با موقعیت مناسب در اختیار شما قراردهند، از نظر ایمنی پرواز امن ترین بخش هواپیما قسمت انتهایی هواپیما می باشد. و توجه داشته باشید که صندلی می بایست به درب خروج نزدیک باشد و این یک مزیّت است.

✈️نکته چهارم : در زمان سوار شدن به هواپیما به جای انجام دادن کارهای بیهوده، کارت ایمنی پرواز را مطالعه نمایید، و در رابطه با شرایط اضطراری احتمالی با دیگر همکاران صحبت نمایید.


آکادمی بین المللی بادیگارد ایبو

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما
آخرین دوره آموزشی بادیگارد دیپلماتیک سال 1395
ظرفیت باقیمانده 3 نفر
آخرین دوره آموزشی با شهریه 800 دلاری
10005574
1
را به
عدد
پـــیامـــــک کنـــــــــید

شما هم میتوانید در این دوره همراه ما باشید
عضویت رایگان در انجمن بادیگارد IBO
اطلاع از آخرین دوره های آموزشی بادیگاردی و مشاوره رایگان
عضویت در خبرنامه آکادمی بادیگارد ایبو تنها با ارسال عدد 1 به شماره
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما

10005574

دریافت رایگان بسته آموزشی بادیگارد
دانلود رایگان کتاب آموزش بادیگارد
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما

جهت دانلود عدد 1 را به 10005574 پیامک نمایید

کانال رسمی آکادمی IBO در تلگرام
10 دقیقه مشاوره رایگان ویژه شما
هر هفته یک محصول آموزشی با تخفیف 60 درصد
مقالات آموزشی رایگان ویژه اعضا
اطلاع از دوره های آموزشی و اخبار آکادمی
ibobodyguards@
Telegram.me/ibobodyguards